Weekleider

De weekleider:
- geeft codes door aan de leden die bardienst draaien
- houdt overzicht over de invulling van de bardiensten
- houdt bij wie niet op komt dagen
- houdt opmerkingen bij uit logboek en geeft die door aan de verantwoordelijke(n)
- controleert het paviljoen

Geef wijzigingen ALTIJD door aan de weekleider.
Voor de code en andere zaken bel je tussen 18.00 en 19.00 uur.

Coördinator: Clemens Klijberg 06-44472101

Onderstaand zie je alle telefoonnummers en e-mailadressen van de weekleid(st)ers. Om te kijken wie, wanneer weekleider is, kijk je op het jaaroverzicht van de weekleiders

Gerrit-Jan Kayser 06-22400766 gjkayser@gmail.com
Benno Vroklage 06-50212286 benno.vroklage@home.nl
Bert Bouweriks 06-41620024 bbouw@ziggo.nl
Joost Pauw 06-17742422 joost.pauw@home.nl
Amber van Wel-Monsieur 06-51373384 amber@van-wel.com
Gert-Jan van den Hanenberg 06-37179967 hanenbergvught@home.nl
Richard Hattu 06-44827177 r_hattu@hotmail.com
Clemens Klijberg 06-44472101  clemens.klijberg@home.nl
Fons Spoor 06-49618999 famspoor@home.nl
Ellis Pijnenburg 06-20866461 elfra@home.nl

Telefoonnummer paviljoen Wolfsbosch (073) 656 34 54

Sponsoren

  • Loopschool Wim Akkermans
  • Fysiotherapie Kapellaan
  • Drijvers
  • Wakker Architecten
  • van Helvoort Sport
  • Schuurmans & Rombauts
  • SUEZ
  • ProCureOn
  • Gevers
  • Van Woesik Elektro
  • Tennis Today

Realisatie: verenigingenweb